Каталог товаров


Главная » Фарба. Патина » Емаль перетворювач іржі ЕПФ-103 - ефект 3 в 1 - 2,7кг.


        

Емаль перетворювач іржі ЕПФ-103 - ефект 3 в 1 - 2,7кг.

На складе

 

Цена: 270,00 Грн


в корзину:
  шт.  
Артикул: 16.626.06.1

Призначення

Емаль-перетворювач іржі призначається для нанесення на металеву поверхню з метою перетворення іржі, сповільнення і припинення корозійних процесів, перешкоджаючи їх розвитку впродовж терміну експлуатації покриття.

Переваги:

Унікальність емалі-перетворювача іржі полягає у тому, що при її застосуванні не потрібно використовувати окремо перетворювач іржі і грунтівку, а безпосередньо наносити емаль-перетворювач іржі на поверхню, тим самим перетворюючи іржу і захищаючи метал від корозії.

Підготовка емалі:

Перед застосуванням емаль-перетворювач іржі необхідно перемішати, при необхідності розбавити наступним чином:

- у літню пору року та у спекотну погоду емаль-перетворювач іржі рекомендується розбавляти сольвентом нафтовим, для покращення розтікання при нанесенні фарборозпилювачем, до робочої в'язкості 25-30 с (15-20 % розчинника в залежності від вихідної в'язкості емалі) та профільтрувати;

- у зимову пору року емаль-перетворювач іржі розбавляють розчинником № 647 або ксилолом до робочої в'язкості 25-30 с (15-20 % розчинника в залежності від вихідної в'язкості емалі) та профільтрувати.

Підготовка поверхні:

  1. Поверхня з іржою: зачистити іржу і стару полущену фарбу металевою щіткою, після чого знежирити розчинником № 647, ксилолом або сольвентом нафтовим.
  2. Нова (гладка) металева поверхня: для кращої адгезії заматувати шліфувальною, або металевою щіткою, після чого знежирити розчинником № 647, ксилолом або сольвентом нафтовим.
  3. Стару пофарбовану поверхню заматувати шліфшкіркою та знежирити розчинником № 647, ксилолом або сольвентом нафтовим.

Метод нанесення:

На підготовлену поверхню емаль-перетворювач іржі необхідно наносити пензлем або валиком в 2 шари, фарборозпилювачем — в 3-4 шари, з діаметром сопла 1,4-1,5 мм під тиском 3-4 атм. Товщина покриття не менше 100 мкм. Оптимальний температурний режим нанесення від 5 °С до 25 °С, при максимальній вологості повітря до 85%. Час висихання  шару емалі-перетворювача іржі при температурі (20±2) °С – не більше 18 годин. При зниженні температури час висихання збільшується.  Проміжок висихання між шарами від 1 до 3 годин. Другий шар наноситься в цей період часу. Після 3-х годин починається процес полімеризації.

Температурний режим експлуатації покриття емалі-перетворювача іржі в межах від мінус 30°С до плюс 50°С.

Гарантійний термін зберігання 12 місяців з дня її виготовлення.

Арт. 16.626.06.1

ZjkyY